Акції

Такого ще не було! Будь-яка трійка за 599 гривень!

Такого ще не було! Будь-яка трійка за 599 гривень! Що може бути краще, ніж піца на сімейний обід чи вечерю після важкого дня?! Тільки піца за вигідною ціною і так, щоб вистачило усім!!! Обирайте три будь-які піци в нашому меню і обідайте або вечеряйте вигідно! Всього за 599 гривень! Знижка нараховується автоматично для авторизованих користувачів! Акція діє з 26 травня до 30 червня включно. Дія акції не розповсюджується на позиції з акційною ціною.

Українці, зустрічайте!

Тільки у Monopizza лінійка патріотичних піц! Шукайте у меню - Стефанію, Червону калину та Бандеру! <br/>

Піца Стефанія

Наша Стефанія - піца на заквасці та крафтовому борошні з шинкою та маринованими огірочками за спеціальною ціною 179 гривень замість 199. Купуй вигідно разом з Monopizza!

Піца Червона калина

Червона калина - піца на заквасці та крафтовому борошні з ширкою та мисливськими ковбасками за привабливою ціною 199 гривень замість 229. Купуй вигідно разом з Monopizza!

Піца Бандера

І наш беззаперечний хіт - Бандера - піца на заквасці та крафтовому борошні шинкою, мисливськими ковбасками, папероні та курячою грудкою за супер-ціною 229 гривень замість 249. ⠀ Купуй вигідно разом з Monopizza!